I soveværelset er bænken for enden af sengen også udført af Douglasplankerne. Er du blevet inspireret af stilen, så kan du bestille ekstra gulvplanker, når du skal have lagt dit gulv, og få en snedker til at lave møblerne. Skrevet 7. november 2008 af Signe Lønholdt. Foto: Boligmagasinet.dk

Eksklusiv herskabslejlighed

I soveværelset er bænken for enden af sengen også udført af Douglasplankerne. Er du blevet inspireret af stilen, så kan du bestille ekstra gulvplanker, når du skal have lagt dit gulv, og få en snedker til at lave møblerne.

Næste »

Se mere om: boligreportage, gulve, dinesen

Bolig Magasinet 3 numre af Bolig Magasinet + Kusmi Te - Les Moments for kun 149 kr. Bestil »

Skriv kommentar

Inden din kommentar bliver vist, skal den aktiveres. Tjek derfor at du har skrevet den korrekte mail-adresse inden du trykker på knappen.

Seneste billedserier

Udvalgte forhandlere

  • Kværn det organiske affald!

    Med en køkkenkværn slipper man let af med al organisk affald - alt lige fra frugtskræller til kyllingeben. Læs mere om fordelene ved køkkenkværne her:

    insinkerator.dk

  • Sæt kulør på baderummet

    Coloric vandhaner fra Gustavsberg er fremstillet i farvet aluminium uden bly, der er et 100% genanvendeligt materiale. Coloric serien fås i 5 farver

    www.gustavsberg.dk

  • Se alle forhandlere

    Abonnér på BOLIG MAGASINET Se alle tilbud