Den åbne entré forbinder rummene i stueetagen og har nedgang til underetagen. Tapetet ‘Squares’ fra Ferm Living danner en flot grafisk effekt. Kommoden er et arvestykke, der er blevet autolakeret, og spejlet er fra Ikea.Tip: Giv arvemøblet ny stil Har du et ældre arvemøbel i træ, som du ikke nænner at skille dig af med, men som heller ikke lige passer ind i din indretning, kan du give det et helt nyt og supermoderne udtryk hos den lokale autolakerer. En kommode som denne koster cirka 1.500 kr. at få lakeret. Skrevet af Louise Kamman Riising og Anja Hellberg. Foto: Pernille Kaalund

Tosset med tapeter

Den åbne entré forbinder rummene i stueetagen og har nedgang til underetagen. Tapetet ‘Squares’ fra Ferm Living danner en flot grafisk effekt. Kommoden er et arvestykke, der er blevet autolakeret, og spejlet er fra Ikea.

Tip: Giv arvemøblet ny stil Har du et ældre arvemøbel i træ, som du ikke nænner at skille dig af med, men som heller ikke lige passer ind i din indretning, kan du give det et helt nyt og supermoderne udtryk hos den lokale autolakerer. En kommode som denne koster cirka 1.500 kr. at få lakeret.

Næste »

6 nr. for 189,00 kr.
SPAR: 152,70 kr BESTIL

Skriv en kommentar

Før vi gemmer denne kommentar, hvem er du?

Bemærk at hvis du sender din kommentar som gæst, vil du modtage en e-mail med et aktiverings-link.
Din kommentar vil ikke blive vist her på siden, før du har klikket på dette link.

Log ind med din Facebook konto

Klik på knappen herunder, for at fortsætte:

Opret profil

Mindst 3 bogstaver, uden mellemrum og ingen æ, ø og å
Dit rigtige navn vil ikke blive vist.

Vi behandler dig ordentligt!

Din email-adresse vil aldrig nogensinde blive givet videre til andre og vi kunne aldrig finde på at sende dig email, du ikke har bedt om.

Hvad er næste skridt?

Efter du har klikket 'Opret' vil du modtage en mail med dine login informationer.

Mest læste


Abonnér på BOLIGMAGASINET.DK Se alle tilbud