Boliger Min stil: ... Min stil: Andrea Larsson Kig med indenfor i stylistens moderne julehjem Af Signe Lund-Jensen 20. december 2008 Linket er kopieret design by us HÅNDPLUKKET TIL DIG Lejligheder Kom med indenfor hos Anne Glad, som denne gang viser sit eget hjem frem Og test, hvor mange rigtige, du kan få i pointquizzen om den farveglade livsstilsekspert og måden hun har valgt at indrette sit liv på. Sommerhuse Trine og Mikkel bruger hele sommerhalvåret i deres lille 32 kvm kolonihavehus Kom med på besøg hos parret fra rødt hus på Nybyggervej, og se, hvordan de har fået plads til "det hele". Lejligheder Ved en fejl endte Esben Bjerre og Sisse Sejr med et lyserødt og gult badeværelse I 2018 gik de i gang med at renovere villalejligheden, der i dag står skarpt med det smukkeste snedkerkøkken, gardiner, der gør en kæmpe forskel og et badeværelse, der ved en fejl blev babylyserødt og gult.
Lejligheder Kom med indenfor hos Anne Glad, som denne gang viser sit eget hjem frem Og test, hvor mange rigtige, du kan få i pointquizzen om den farveglade livsstilsekspert og måden hun har valgt at indrette sit liv på.
Sommerhuse Trine og Mikkel bruger hele sommerhalvåret i deres lille 32 kvm kolonihavehus Kom med på besøg hos parret fra rødt hus på Nybyggervej, og se, hvordan de har fået plads til "det hele".
Lejligheder Ved en fejl endte Esben Bjerre og Sisse Sejr med et lyserødt og gult badeværelse I 2018 gik de i gang med at renovere villalejligheden, der i dag står skarpt med det smukkeste snedkerkøkken, gardiner, der gør en kæmpe forskel og et badeværelse, der ved en fejl blev babylyserødt og gult.